בקרת השירות שלנו
בקרת השירות שלנו
אמנת השירות שלנו
אמנת השירות שלנו
אודות
אודות

מנעולן בירושלים

אתה נמצא כאן: ראשי  > מנעולן בירושלים
אינדקס בעלי המקצוע Pro-Jerusalem מספק עבורכם רשימה של בעלי מקצוע מומלצים מתחום המנעולנות מאזור ירושלים. מנעולן הינו בעל המקצוע המתמחה בפריצת מנעולים עבור דלתות בית, דלתות הרכב או דלתות הכספת. כמו כן, מנעולנים רבים מספקים שירותי החלפת מנעולים במידה ויש צורך בכך. בחירת מנעולן איכותי באזור ירושלים מצריכה חשיבה רבה כיוון שלא כל בעלי המקצוע מוסמכים על מנת לפרוץ מנעולים. באתר Pro-Jerusalem אנו מאפשרים לכם לבחון בעלי מקצוע מתחום המנעולנות ולצפות בחוות דעת וביקורות אודותם. Pro-Jerusalem – כי בחירה של בעל מקצוע איכותי בירושלים מתחילה כאן!

מציג 2 מאת 2 פריטים
 • ירון מנעולן
  0

  ירון שירותי מנעולן

  ירון הינו מנעולן אמין ואדיב באזור ירושלים. ירון בעל ניסיון רב בתחום המנעולנות, ומקפיד במהלך עבודתו לשמור על כל כללי הבטיחות. בנוסף, לירון יש תעודת יושר ממשטרת ישראל והינו מורשה לעסוק בתחום. בין השירותים שתוכלו למצוא אצל ירון: אספקת מנעולים לפי דרישה, אספקת מנעולים לפי דרישה, שרותי פריצת דלתות רכבים וכספות, שכפול מפתחות, החלפת מנעולים, קרא עוד

  כתובת: שמאי 8, ירושלים  טלפון: 052-5663886

 • 0

  מעיין מנעולן ירושלים גבעת שאול

  שחזור או שכפול מפתחות אמובילייזר מקוריים כולל מחיקת הסטורית מפתחות ממחשב הרכב שהלכו לאיבוד,החלפת מנעולים לבית ולעסק,תיקון דלתות לאחר פריצה,החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות !
  תיקון שערים אוטומטים 24 שעות שרות סביב השעון !

  כתובת: גבעת שאול 7 מרכז ספיר  טלפון: 02-561-3424