אודות

למה אנחנו כאן?

אתר Pro-Jerusalem בא לספק מענה לצורך שלכם, תושבי ירושלים. כמו כל אחד אחר, גם אתם נזקקים מפעם לפעם לשירותיו של איש מקצוע כזה או אחר. למרבה המזל, היצע בעלי המקצוע העומד לרשותכם בירושלים מרשים בהחלט, אך מעטים הם הלקוחות היודעים לסנן את ההיצע הנרחב העומד לרשותם ולברור מתוכו איש מקצוע אמין, הגון ומקצועי במחיר שפוי.

לפרסום חייגו: 052-5630188

אודות

מהי המטרה שלנו?

המטרה העומדת לנגד עינינו היא להקל עליכם את תהליך הבחירה באיש מקצוע בכל תחום, ולאפשר לכם לבחור בעל מקצוע אמין ומקצועי בתעריפי השוק. לא משנה אם אתם מחפשים אינסטלטור, טכנאי, גנן, שיפוצניק, נגר, מסגר, מנעולן, מנקה, חשמלאי, מדביר, או כל בעל מקצוע אחר, חשוב לנו שתקבלו שירות מקצועי, יחס הוגן, מחיר סביר, ושירות עם חיוך. חשוב לנו שלא תפלו בפח, שלא תינזקו מחוסר מקצועיות, ושלא תתפתו לשלם תעריפי תיקון הזויים, רק בגלל שאינכם מתמצאים בתעריפים הסטנדרטיים המקובלים בשוק.

איך אנחנו עושים את זה?

– אנו בודקים את כל אנשי המקצוע המופיעים באתר Pro-Jerusalem באופן יסודי, מקיף ומעמיק. רק בעל מקצוע אשר עונה על כל הקריטריונים החשובים לכם ולנו, יעבור את מערכת הסינון הקפדנית שלנו.

– אנו מחתימים את בעלי המקצוע על אמנת שירות הכוללת את כל הסעיפים שיבטיחו לכם שירות מושלם.

– אנו מאפשרים לגולשים לבקר את עבודתם של בעלי המקצוע שבאתר. כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע, עיון בביקורות הגולשים יסייע לכם רבות בבחירת בעל המקצוע העונה בול על דרישותיכם.

– אנו מספקים לגולשים מחירונים המייצגים את התעריפים המקובלים בשוק. עיון במחירונים שלנו מגן עליכם מבעלי מקצוע הדורשים תעריפים מופרזים, כמו גם מפני חאפרים למיניהם אשר דורשים מחירם הנמוכים באופן משמעותי מהמקובל בשוק.

– אנו מציגים באתר מגוון מאמרים מקצועיים, אשר יאפשרו לכם לקבל מידע מקצועי, אמין ועדכני על השירות בו אתם מעוניינים.

ה"אני מאמין" שלנו

 – אנו מאמינים כי לגולשי אתר Pro-Jerusalem מגיע לקבל את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והאמין ביותר, בכל תחומי השירות!

–  אנו מאמינים כי הנגשת המידע הדרוש לגולש מחפש השירות היא הדרך הקלה ובטוחה ביותר לקבלת השירות הטוב ביותר!

– אנו מאמינים כי התחייבות בעלי מקצוע לאמנת השירות של Pro-Jerusalem היא הערובה הטובה ביותר לקבלת השירות הטוב ביותר!

מתגוררים בירושלים? אל תזמינו איש מקצוע לפני שתיכנסו ל – Pro-Jerusalem!

אנחנו כאן, בשבילכם.

5/5 - (1 vote)