מזרונים דקים

מזרונים דקים לשימושים שונים

ענף המזרונים הוא ענף שאינו קופא על שמריו, אלא מתפתח ומתעדכן כל הזמן, בטכנולוגיות חדשות ובחומרים חדשים. אם רק לפני כמה עשרות שנים , כל המיטות היו להן את אותם המזרונים, הרי שהיום ניתן למצוא מיטות עם מזרוני קפיצים, או מיטות עם מזרוני ויסקו ועוד ועוד.

מזרונים דקים הפכו בשנים האחרונות למוצר מבוקש זאת בשל השימושים השונים שניתן לעשות איתם. יש מי שישתמש בהם לשם אירוח ויש מי שישתמש בהם כשהוא יוצא לקמפינג, או כשהוא מתרגל יוגה, או אמנויות לחימה.

אז מה ניתן לעשות בעזרת מזרונים דקים ?

סוגים שונים של ספורט יש אנשים רבים שרוכשים מזרון דק כדי שישמש כגורם מפריד בין עצמות הגוף לבין הרצפה או האדמה בשעה שהם מבצעים ספורט כלשהו כמו יוגה פלדנקרייז או פילאטיס. חשוב לציין שעובי המזרון והחומר ממנו הוא עשוי , משתנה בהתאם לסוג הספורט. כך למשל עבור סוגי ספורט "רגוע" כמו פלדנקרייז או פילאטיס מספיק להשתמש במילוי של ספוג שאינו דחוס , ואילו עבור סוגי ספורט אקטיביים יותר כמו התעמלות קרקע חובה להשתמש במילויים העשויים מחומרים דחוסים שיעניקו הגנה מקסימאלית לעצמות הגוף.

שינה נוחה בטיולי שטחמזרונים דקים הנקראים גם מזרוני שטח, מספקים פתרון נאות לכל מי שמעוניין ללוון תחת כיפת השמים , בטיולי קמפינג , או בטיולים של תנועות הנוער. המטיילים משתמשים במזרונים הללו כמשטח נוח המבטיח שינה נוחה ונעימה, שיוצר חוצץ בין שק השינה לבין האדמה. היום כאשר אנו נמצאים בעידן שבו יש טרנד של טיולי קמפינג וענף הקמפינג רק מתפתח יותר ויותר ברחבי הארץ,ניתן למצוא בחנויות המחנאות מזרונים דקים העשויים מחומרים שונים, בינהם, גומי, ספוג, ופלציב.

אירוח ללא הגבלה – מזרונים דקים משמשים כאופציה האופטימלית עבור משפחות רבות שיודעות שהן צפויות לארח בביתם אורחים בתדירות גבוהה , בין אם זה בני משפחה או חברים קרובים. האורחים שאמורים לישון בבתי המארחים, ישנים על המזרונים הפרוסים על רצפת הסלון , או בכל מקום אחר בבית.

אז  כפי שאתם רואים מזרונים דקים יש להם לא מעט שימושים, והם עונים על כמה וכמה צרכים, לכן רכישה שלהם אינה נחשבת למותרות, במיוחד כאשר עלותם הכספית היא נמוכה מלכתחילה.

לעוד כתבה בנושא – קישור

5/5 - (8 votes)