מתנה ממגנטת

הילדים על תמונות מגנט

מי שיש לו ילדים מכיר את התחושה השמחה הזו של לקבל תמונה חדשה מן הגן. יום אחד הוא מצולם ליד הסביונים, בתמונה אחרת הוא מחופש בפורים, בשלישית בכחול לבן עם דגל ישראל וברביעית עם כתר על הראש ועוגת שוקולד בפה. אך כמה שכיף לקבל תמונות אנו מבינים עם השנים שחולפות שאין מקום לתלות על הקיר את שלל התמונות וזה בטח לא מותיר מקום לילד הבא שאך התחיל בעצמו ללכת למעון. מה עושים? תמונות מגנט. מבקשים מהגננת לעבור ולהדפיס את התמונות המרהיבות על מגנט וכך התמונה נשמרת ונתלית על המקרר ומוחלפת עם התמונה הבאה שמגיעה. פתרון מצוין ונוח.

מזכרות לאירועים ולמזכרות

תמונות מגנט יעילות למצבים רבים, כמו שציינו קודם היא מצוינת לגנים ולמורות שאוהבים לפנק את הילדים וההורים והיא גם מצוינת כמזכרת באופן כללי לכל אדם. מי שרוצה לפנק את ההורים שלו שמתפקדים כסבא וסבתא נהדרים לנכדים או להדפסה כדי לתלות במשרד.

מגנט – שי לחתונה

היום תמונות מגנט מככבות יותר ויותר באירועים שמחים. אירועים כמו חתונה, בר מצווה, בריתות, ימי הולדת ועוד כהנה וכהנה דואגים להעניק תמונות מגנט כמזכרת לאורחים. אפשר להעניק תמונות מגנט של בעלי השמחה , לדוגמא, תמונה של החתן והכלה אפילו מיום החתונה עם הקדשה או ברכה לאורחים או אפילו תמונות מגנט של האורחים מערב החתונה עצמה שמודפסת תוך דקות בזמן האירוע ומחולקת חינם לאורחים שתמיד שמחים לקבל תמונה של עצמם לקחת הביתה ולהצמיד למקרר בחדווה.

איכותן המגנט

יתכן שבעבר כבר חגגתם באולם אירועים שחתני השמחה בחרו להעניק לכם תמונות מגנט וחוויתם על בשרכם את ההנאה הרבה שבמזכרת כזו, אז בעתיד כאשר אתם תעמדו באותו מצב וודאי תרצו גם אתם לשמח את אורחיכם בשי כזה. זכרו רק שיש חשיבות רבה לאיכותן של תמונות מגנט. אנחנו רוצים שהאורחים שלנו ידעו שהשקענו בהם ולא התפשרנו ולכן חשוב לוודא שהתמונות מגנט שרכשנו יהיו מנוילנות באופן שלא יתקלף ושישמור על איכות התמונה ועל הצבע שלה לאורך שנים. שישרוד חום או קור ואף רטיבות וישמר את החיוך ואת השמחה בלב לנצח.

המאמר מוגש באדיבות מגנטוס

5/5 - (2 votes)