לוקרים למכירה

לוקרים למכירה במחיר שובר שוק

כבר שנים רבות שלוקרים מהווים פתרון אחסון מצוין המשרת אותנו במקומות שונים בהם אנו נמצאים. אם בעבר כאשר מוסד ציבורי או ארגון כלשהו היה מעוניין לספק שירות של אחסנה בלוקר הוא היה צריך לשכור את הלוקרים עצמם ולשלם סכום מסוים על השכירות. היום, קיימת שיטה אחרת המאפשרת לגופים לרכוש את הלוקרים בעצמם במחיר מסובסד ואז למעשה הלוקרים נשארים של המקום הספציפי הזה מה שלמעשה בטווח הארוך חוסך לנו כסף רב. יש כל מיני סוגים של לוקרים למכירהלוקרים עמידים במים ובלחות, לוקרים ממתכת, לוקרים מעץ, לוקרים אטומים, לוקרים שקופים, לוקרים גדולים, לוקרים קטנים המתאימים לאחסון של טלפונים סלולאריים, לוקרים הפועלים במערכת ממוחשבת ועוד.

לוקרים למכירה שימושים נפוצים

ברוב המקרים לוקרים למכירה נקנים במטרה לשרת את האזרחים, את עובדים במקום עבודה מסוים שכן הם מקלים מאוד על השהייה במקום ספציפי. איפה תוכלו לעשות שימוש בלוקרים?

  • חדרי כושר, ספא, אולמות ספורטבמקומות אלו תוכלו לאחסן את הציוד האישי שלכם, להחליף לבגדי ספורט או לחלוק רחצה ולבצע את הטיפול או את האימון בראש שקט שכן הדברים האישיים שלכם מאובטחים ונעולים בלוקר. פעמים רבות אנו מגיעים לחדר הכושר לפני או אחרי העבודה ולכן הלוקר מהווה פתרון מעולה שכן אנו יכולים לשמור שם את כל הדברים שלנו ואחרי האימון להחליף לבגדים איתם נמשיך את היום.

  • אזורים של תחבורה ציבורית תיירים רבים, חיילים ואנשים המגיעים לעבודה מרחוק עושים שימוש בתחבורה ציבוריתרכבות, מטוסים ואוטובוסים. לכן, מאוד חשוב להתקין לוקרים למכירה במקומות הללו כדי שאם אותם אנשים צריכים להעביר את זמנם בין רכבת לרכבת למשל, הם לא יצטרכו להיסחב עם התיק הכבד שלהם ופשוט יוכלו לאחסן בלוקר את החפצים האישיים שלהם עד התזוזה הבאה במחיר סמלי שנע לרוב בין 5-10 שקלים.

  • במקומות עבודהבמסעדות, מפעלים, ארגונים ובתי עסק נהוג לספק לעובדים תא אחסון כלומר לוקר בו יוכלו העובדים לאחסן את הציוד האישי שלהם. לא כולנו עובדים במשרד שבו התיק האישי שלנו המכיל לרוב ציוד יקר כמו מפתחות, ארנק, משקפי שמש, פלאפון וכדומה מונח ממש ליד הכיסא שלנו. יש אנשים שחייבים את הלוקר בכדי לאחסן את הציוד שלהם במקום בטוח כך הם יודעים שהם יכולים לעבוד בראש שקט מבלי לדאוג שמישהו מחטט או מנסה לגנוב להם את התיק. באותם מקומות שבהם מותקנים הלוקרים למכירה נהוג גם להתקין מצלמות במטרה למנוע ונדליזם.

5/5 - (3 votes)