הובלות – איך לעבור דירה בקלות ובהצלחה

הובלות – איך לעבור דירה בקלות ובהצלחה

אם אתם רוצים להצליח במבצע ההובלה, לעבור דירה בלי לסבול מעוגמת נפש, מנזק לתכולה ובלי לשלם מחיר מופרז, מאמר זה מיועד לכם. שוק ההובלות הוא שוק פרוץ, בכל יום קמות בו חברות הובלה חדשות המציעות משאית גדולה או טנדר ומספר סבלים, אך לא מקצועיות וניסיון.

קישורים מומלצים – חברות הובלה מומלצותמחירון הובלה

הובלות – שמונה דברים שחשוב לדעת

  • אם יש לכם תכולה יקרה וציוד רגיש אתם צריכים לחפש חברת הובלה ותיקה העושה שימוש במערכות מיוחדות, מובילים מקצועיים ומשאיות מוגנות.

  • שינוע בטוח דורש ציוד עדכני ומיוחד של חברת ההובלה. היא חייבת לספק לכם ארגזים בגדלים שונים וציוד נוסף כמו ניילון נצמד, ניילון בועות, נייר משי ועוד. האיכות של ציוד האריזה עשוי להעיד על טיב החברה, ככל שהחברה תספק ציוד אריזה רב יותר ומשוכלל יותר, כך הדבר מעיד על איכות החברה ועל רצינותה.

  • שינוע בטוח של ציוד יקר מתבצע באמצעות משאיות המאובזרות במכשור בולם וכריות אוויר שימנעו את הפגיעה בתכולה במקרה של עצירות פתאומיות או אפילו תאונת דרכים.

  • שינוע מדירות גבוהות או אל דירות גבוהות דורש הרמת מנוף. כדי להפעיל את המנוף יש צורך ברישיון הפעלה מתאים וברישיון לעבודה בגובה. שירותי הובלה במנוף מיועדים לדירות הנמצאות בקומות גבוהות, בדרך כלל מעל שישים מטרים. השימוש במנוף מצריך זהירות ומיומנות, במיוחד באזורי מגורים צפופים.

  • שירותי אריזה מקצועיים יקלו מאוד על המעבר ויחסכו זמן יקר. חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה מקצועיים שבאמצעותם אפשר לארוז תכולה רבה גם בזמן קצר. אם יש לכם ארונות קיר או רהיטים כבדים, חשוב לברר האם החברה מציעה גם שירותי פירוק ואריזה.

  • הובלה מוצלחת דורשת היערכות ותכנון. חשוב ללמוד את הדרך הקצרה ביותר אל היעד. על הנהגים להכיר את הסביבה, את הכבישים ולדעת לבחור את השעות המתאימות שבהן העומס בכביש פחות גדול.

  • בחירת חברת הובלה על סמך המלצות מפה לאוזן היא דרך נהדרת לבחור חברה מומלצת, אך חשוב לבדוק האם לממליץ אין אינטרסים אישיים בהמלצות. גם הוותק הוא אחד הפרמטרים המעידים על טיב החברה. חברה ותיקה שהצליחה לשרוד בהצלחה את התחרות הרבה השוק, היא ודאי חברה איכותית ואמינה.

  • בעידן האינטרנט, אתר הבית של החברה מעיד על איכותה. רק חברה ותיקה שפניה לעתיד והיא מתכוננת להישאר זמן רב בתחום, תשקיע בבניית אתר מקצועי ותעשה את הכול כדי לשמור על שמה הטוב.

5/5 - (8 votes)