כרטיסי ביקור

קרדיט לתמונה – דפוס צילום ראשון

כרטיסי ביקור הם אחד מכלי השיווק החשובים ביותר לעסק שלך. הכרטיס צריך לשקף את האישיות והמיתוג של החברה. כרטיסי ביקור המוניים יכולים להיות זולים ולהציע לכם זמן מהיר לקבלתם, אך הוא עיצובם לא ימשוך את העין כמו עיצוב ייעודי שנעשה על ידי מעצבת.

ישנם שני סוגים של כרטיסי ביקור: מודפסים רגילים ומותאמים אישית.

כרטיס רגיל מודפס משמש בדרך כלל כשאין צורך בהתאמה אישית כלשהי והדרישות הינן סטנדרטיות.

כרטיס בהתאמה אישית הינו כרטיס שמעוצב בצורה נעימה יותר לעין ומאפשר גמישות רבה יותר בנושא העיצובי שחשוב ללקוחות מסוימים
ניתן להכין כרטיס מודפס בהתאמה אישית בכל גודל שניתן להעלות על הדעת ויש לו יותר אפשרויות למיתוג מאשר כרטיס רגיל, כגון הטבעה של נייר כסף או הבלטה. להדפסה מותאמת אישית יש גם אפשרויות נוספות במשקל הנייר, עובי, הצבע, הגימור וכו ', מה שאומר שזה מתבטא גם במחיר

בעל כרטיס ביקור בעיצוב אישי בעצם מקבל כרטיסי ביקור שלא משמש סתם להצגת פרטי הקשר אלא זהו ייצוג אישי ובלעדי של בית העסק ושל הכישורים שלו. עיצוב כרטיס הביקור שלך יכול להיות הדרך הטובה ביותר אם אתה אמן, או מישהו שמנסה להצהיר הצהרה. ייתכן שתזדקק למשהו פחות נוצץ ופשוט יותר אם אתה בנקאי או רופא. ישנם אתרים רבים ברשת המציעים תבניות מוכנות מראש לעיצוב כרטיסי ביקור, כך שאין צורך לדאוג מכך שלא תוכל ליצור משהו מקורי מאפס. ישנם גם בתי דפוס רבים שיכולים לסייע גם בתהליך זה.

בין אם אתה רוצה כרטיס ביקור בעיצוב אישי או כרטיס רגיל, התהליך לקבלת כרטיס ביקור הוא זהה.

השלב הראשון הוא לחקור את האפשרויות שלך מבחינת עיצוב וסוג נייר. כדאי גם לחשוב מיהו קהל היעד שלכם ולוודא שהעיצוב שלכם מושך אותו בן מבחינת מבנה והן מבחינת צבעים לדוגמא מי שמוכרת בגדי תינוקות לא תייצר לעצה כרטיס ביקור בצבע שחור מלא עם גוונים של זהב.

לאחר שצמצמת את זה לשתיים או שלוש אפשרויות, גלה מי מבצע את ההדפסה על מנת לוודא שהם יוכלו להתמודד עם מה שאתה מחפש (כלומר, אם זה לא סטנדרטי).

כמו שציינו בתחילת המאמר ישנם שני סוגים של כרטיסי ביקור – מותאמים וסטנדרטיים. כרטיסי ביקור בהתאמה אישית הם יקרים יותר כמובן מהכרטיסים הסטנדרטיים מכיוון שאתה צריך מעצב גרפי כדי לעצב אותו, דבר המביא עימו עלויות עיצוב.

כרטיסי ביקור מותאמים אישית מציעים יותר מסתם פרטי הקשר והכותרת שלך, הם יכולים לכלול גם את המיתוג האישי שלך, לוגו החברה ואפילו כתובת URL ייחודית למטרות שיתוף. כרטיסי ביקור מותאמים אישית מאפשרים לך גם לתת מידע מפורט אודות המוצרים או השירותים שלך אך חשוב לזכור לא להעמיס במלל מוגזם את הכרטיס מדובר במוצר קטן מבחינה פיזית, כמובן שניתן להשתמש בשני צידי הכרטיס על מנת להשתמש בשטח נדלני יקר של הכרטיס.

ישנם מגוון עיצובים וסוגים שונים של כרטיסי ביקור לבחירתך.

לסיכומו של עניין, עיצוב כרטיס ביקור רגיל הוא כרטיס פשוט הכולל את שמך ופרטי יצירת הקשר שלך. בחלקו הקדמי של הכרטיס יש בדרך כלל את שמך ופרטי ההתקשרות שלך בשליש העליון ובחלק האחורי של הכרטיס יש בדרך כלל את לוגו החברה, פרטי המוצר או השירות שלך, סלוגן החברה, הודעת פרסום או קישורים לדפי מדיה חברתית. סוג זה של כרטיס מתאים לאנשי מקצוע המעוניינים לשמור על המיתוג האישי שלהם פשוט.

כרטיסי ביקור בעיצוב אישי יתבלטו מכרטיסי ביקור אחרים מכיוון שהם כוללים סגנון ייחודי המתאים לאישיותך לעסק ומיתוגו. ניתן ליצור אותם עם מגוון גופנים, צבעים או דוגמאות שהופכים אותם אטרקטיביים ובלתי נשכחים. הכרטיסים הינם הטובים ביותר אם אתם מחפשים משהו יצירתי יותר ובלתי נשכח- כרטיסים מסוג זה הינם האידיאליים עבורם

5/5 - (1 vote)