שיפוץ מעליות

שיפוץ מעליות

מעלית היא הדבר החשוב בכל בניין ונראה כי מעבר להיותה בטיחותית, עליה להיראות אסתטית ונקייה, שהרי בה דיירים נמצאים לפחות פעמיים ביום ואף יותר. בישיבות ועד רבות של בניינים בהם קיימים מעלית, נראה שלא פעם עולה העניין של שיפוץ מעלית, בעיקר בבניינים מיושנים יחסית, שהרי שיפוץ זה יכול להקנות לדיירים איכות חיים בעת שהייתם במעלית ואף לתרום רבות להרגשה הבטיחותית בעת עלייה וירידה במעלית. חשוב לציין כי שיפוץ מעלית יכול להיות אופציה נהדרת להגדיל את המעלית בבניין במקרים בהם מעלית קטנה ואף במקרים בהם המעלית אינה מתפקדת כראוי וישנם תקלות רבות, כך תוכלו באותה הזדמנות להחליף מנוע או כל חלק אחר ובכך להרוויח מעלית תקינה וגם גדולה יותר.

מהו שיפוץ מעליות?

מעלית בבניין אמורה להיות שמישה ותקינה באופן יום יומי ואף בטיחותית לדיירי הבניין. במקרה של שיפוץ מעליות יש צורך להשבית לזמן מה את המעליות בבניין, כך שנוצר מצב שבו על הדיירים לעלות ברגל, אך זאת לטובה כמובן. מסיבה זאת, כאשר בוחרים בחברה המספקת שיפוץ מעליות, יש לבחון היטב מספר פרמטרים חשובים טרם החתימה על החוזה. דבר ראשון מקצועיות ואמינות הן תנאים הכרחיים ביותר לשירות זה, ולכן על וועד הבית או הדיירים המזמינים את השירות לבצע כל בדיקה אפשרית על מנת לוודא כי מדובר בחברה אמינה ומקצועית וגם זריזה, שהרי המעלית מושבתת לכמה ימים.

איך תוכלו לוודא כי אכן מדובר בחברה מקצועית?

וותק וניסיון החברה – פרמטרים אלו, הם החשובים ביותר, שהרי וותק וניסיון מעידים על חברה בעלת מוניטין ועבר מרשים של שיפוץ מעליות בצורה יסודית. לכן, בעל בירור עם החברה, וודאו כי מדובר בחברה הפועלת זמן רב בתחום זה. מעבר לכך, וודאו כי החברה עומדת בתנאי בטיחות ותווי תקן מהמחמירים ביותר בשוק.

קבלו המלצות מועדי בית נוספים – המלצות הם דבר חשוב ביותר בעת הזמנת כל שירות אפשרי, שהרי אומרים "אין חכם כבעל ניסיון". לכן, בררו עם וועדי בית שונים בבניינים הסמוכים למקום מגוריכם אצל מי הם ביצעו את השיפוץ ואם הם אכן היות מרוצים מאמינות החברה וממקצועיות העובדים. מעבר לכך, כיום תוכלו למצוא בפורטלים שונים ברשת המלצות ודירוגים של בעלי מקצוע שונים, על סמך לקוחות שהשתמשו בעבר בשירותי של החברה והם כתבו את חוות דעתם.

וודאו את זמני העבודה – זמני עבודה הם קריטיים, מכיוון שהמעלית תהיה מושבתת כמה ימים, לכן חשוב לוודא כי החברה מתחייבת לזמן עבודה הקצר ביותר וכמובן שיש לציין זאת בהסכם.

מחירמחירים משתנים מחברה לחברה ותלויים בסוג השירות שתזדקקו לו. על מנת לקבל מחירים אטרקטיביים, אל תסתפקו בפנייה לחברה אחת, אלה בצעו סקר שוק מעמיק עם כמה חברות וזאת על מנת לאמוד את מחירי התיקון.

Rate this post