פרגולה למרפסת איזה בעל מקצוע מזמינים? - פורום בעלי מקצוע
0 הצבעות
143 צפיות
שאלה נשאלה ב- בקטגוריית שיפוצים על ידי
נערך על ידי
הבית שלנו הגיע עם מרפסת לא בנויה בצורה נכונה. שככה לא היה לנו מרפסת נורמלית, אז ביקשנו מקרוב משפחה שיעזור לנו, הוא התחיל לבנות לנו מרפסת גדולה ואז נאלץ להפסיק. ואז הוא נאלץ לעזוב את הארץ לקראת הצעת עבודה שקיבל בחו"ל, כך שלא היה לי זמן להתעסק עם המרפסת. זה היה לפני כמעט 4 שנים!. לאיזה בעל מקצוע אני זקוק נגר או שיפוצניק? האם שיפוצניק רגיל יוכל לבצע את העבודה? או שמדובר בהתקנה יותר מידיי מסובכת? אנחנו אנשים קצת מבוגרים בכדי להתעסק עם זה.

תשובה 1

+1 הצבעה
נתקבלה תשובה ב- על ידי

מצטער לשמוע שהיו לך בעיות עם המרפסת שלכם.
יש כמה סוגי פרגולות יש סוג מעץ ויש מסוג אלומיניום ויש גם חשמלית שיכולים לעמוד בפני רוחות וגשמים.

חשוב גם העיצוב והצבע שיוכלו להתאים לביתכם.

לפני שאתם מחליטים להזמין בעל מקצוע אתם צריכים לבדוק מול הרשיות אם יש לכם היתר בנייה.

 

1. פרגולה חשמלית - הוא מעלה את שיווי הנכס, הגנה מגשם, שימור אנרגיה, נגד גשם הפרגולה נסגרת אוטומטית ללא מאמץ, אור וצל משתנים. פרוייקט שלוקח זמן ארוך עד שבועיים לסיום פרוייקט.

 

2. פרגולה מעץ - העץ חזק אך יותר כבד מאלומיניום. קצת זולה יותר מפרגולות חשמליות ואלומיניום, מראה טבעי ויכול להתאים לעיצוב הבית ומתאימה לאקלים בארץ. בדרך כלל לוקח עד 8 ימי עבודה כדי לסיים את הפרוייקט.

תחזוקה - פעם בשנה צריך לצבוע את הפרגולה על מנת לשמור על המראה ועל העץ.

 

3.פרגולת אלומיניום - ידידותי לסביבה, קל וחזק במיוחד. כיום ישנם טקסטורת דמוי עץ הם מעניקות תחושת רעננות וחמימות, ועמידות בפני מזג באוויר בארץ. זמן התקנה ועבודה עד שלושה או ארבע ימים מקסימום.

 

מכיוון שיש כמה סוגים ומחירים שונים,  הייתי ממליץ לכם לחפש לקבל כמה הצעות והסברים מבעלי מקצוע בתחום, ולבקש מהם לראות דוגמאות לעבודות אחרונות שהם ביצעו, כך תוכלו לקבוע אם הבעל מקצוע אכן מקצועי בתחום.

 

כמובן שיש לקחת בחשבון לתאורה שתירצו להתקין.

...