מחירון קייטרינג

מחירון הקייטרינג תלוי, במידה רבה, באופי האירוע, בסגנון ההגשה בו אתם מעוניינים, ברמת התפריט שתבחרו, בסגנון הקינוחים שתעדיפו, ובמספר המוזמנים שלכם. המודעות הרבה הקיימת כיום למתוקים למיניהם העלתה את רף התפריטים לרמה אחרת, וכיום בר מתוקים הוא אחד הלהיטים הגדולים באירועים בכל סדר גודל ובכל סגנון.

המגמה הטבעית העולמית אף היא תופסת מקום של כבוד בתפריטי אירועים למיניהם, ומתבטאת במגשי פירות וירקות דקורטיביים ומעוררי תיאבון, בשיפודי פירות צבעוניים המחליפים את השיפודים עתירי השומן או הסוכרים אליהם התרגלתם, ושאר ממתקים בריאים המאפשרים לאורחים להתענג על פינוקי הבר מבלי לגרום להם להעמיס על עצמם קלוריות מיותרות שילוו אותם הביתה עם תום האירוע בתוספת נקיפות מצפון מיותרות בהחלטרמת המנות בהן תבחרו גם היא עניין הנתון לדיון, כאשר ככל שרמת התפריט עולה, התעריף לכל מנה יעלה בהתאם.

ההשקעה בתפריט לאירוע תלויה במידה רבה בגודל התקציב העומד לרשותכם, באופי קהל המוזמנים שלכם, ברושם אותו אתם מעוניינים ליצור ואולי גם בכמות המעטפות אותם אתם מקווים לקבלככלל, חשוב לזכור כי אחר הכל, אם הצבא צועד על קיבתו, קהל האורחים שלכם רוקד עליה, ואם הנכם מעוניינים ליצור אווירה אנרגטית ונלהבת במהלך האירוע, הדרך לרחבת ריקודים תוססת עוברת בתפריט עשיר וטעים ובבר שיגרום לאורחים לשכוח את דלת היציאה מאולם האירועים.

אז כמה זה יעלה לכם

 ₪ 300 – 160 קייטרינג לחתונה: מחיר למנה (כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם
 
₪ 120 – 80 קייטרינג לחתונה בסגנון ביתי: מחיר למנה כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם 

220 – 370 ₪

קייטרינג לחתונה תפריט טבעוני: מחיר למנה כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם

 

₪ 350 – 220 קייטרינג לחתונה תפריט חלבי: מחיר למנה כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם

70 – 150 ₪

קייטרינג לבריתות: מחיר למנה כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם

 

60 – 120 ₪

קייטרינג חלבי לבריתות: מחיר למנה כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם

 

70 – 160 ₪

קייטרינג לאירועים קטנים  פדיון הבן / אזכרה / שבת חתן / מפגש משפחתי מורחב: מחיר למנה בהזמנת מינימום מנות כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם

 

₪ 90 – 50 קייטרינג בסגנון ביתי לאירועים קטנים אזכרה / שבת חתן / מפגש משפחתי מורחב: מחיר למנה בהזמנת מינימום מנות כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם

 

90 – 210 ₪

קייטרינג לאירועי בר מצווה: מחיר למנה כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם

 

₪ 120 – 70

קייטרינג פינגר פוד: מחיר לכ– 10 יחידות כולל עריכה + שירות, לא כולל מחיר אולם

 

110- 230 ₪

 מגשים לבר: מחיר למגש הכולל 30 – 25 יחידות

 

950 – 1800 ₪

בר מתוק: מחיר לאירוע בסדר גודל של 300 – 250 משתתפים
   

5/5 - (3 votes)